2024 Hac Fiyatları

- HAC REZERVASYONLARIMIZ DOLMUŞTUR -

Boşalan yerler hakkında bilgilendirilmek için WhatsApp hattımıza telefon numaranızı bırakmak isterseniz ekranınızın sağ alt kısmında ki WhatsApp ikonuna tıklayıp bize ulaşabilirsiniz.

Hac Fiyatları Detayları

Hac Fiyatları 2024

Hac Uçuş Bilgileri (14 Haziran Çıkışlı)

Umre Turları Aracı

2024 Hac Fiyatları

14 Haziran 2024 hac turu güncel fiyatlarımız şu şekildedir.

  • 2 Kişilik oda kişi başı 8500 $ / 11 Günlük
  • 3 Kişilik oda kişi başı 8000 $ / 11 Günlük
  • 4 Kişilik oda kişi başı 7500 $ / 11 Günlük

Hac fiyatları ve tur kayıtları hakkında bilgi almak için aşağıdaki Bilgi & Ön Başvuru Formu veya “Whatsapp Destek +90 542 642 34 28 hattına ulaşabilirsiniz. 

Tur Hakkında Genel Bilgiler

Hac sürecimiz sizlerden gelen form başvurularıyla başlar. Uzman ekibimiz iletişime geçerek tüm tur detayları ve ücretler hakkında bilgi verir. Ardından süreç başlar ve biletleme, konaklama kayıtlarınız gerçekleşir. Seyahat gününden önce gereklilikler listesi sizlerle paylaşılır. Bu sırada her sorunuz için bir temsilcimiz sizlerle ilgileniyor olacaktır.

Seyahat günü havalimanında toplu fotoğraf çekilerek uçuş başlar ve tüm program süresinde rehberimiz size adım adım eşlik eder.

Ücret Detayları

Hac Fiyatlar ve Oteller

Günlük Program Detayları

Bilgi & Ön Başvuru Formu

Sıkça Sorulan Sorular

Cevap : Suudi Arabistan sıcak iklime sahip olduğundan yazlık olarak pamuklu,keten,sade ve bol kıyafetler alabilirsiniz ancak Medine-i Münevvere biraz serin olacağından hırka almayıda ihmal etmeyiniz.

Bu bağlantı size yardımcı olabilir, tıklayın : Hacca Giderken Neler Almalıyım 

Diyanet üzerinden yaptığınız hac başvuruları sonuçlarını öğrenmek için aşağıda ki makalede ki yönlendirmeleri takip edebilirsiniz, tıklayın : 

Hac Durum Sorgulama

Umre’de ihram, sa’y ve tavaf yeterliyken, Hacc’da Vakfe Yapmak, Kurban Kesmek gibi rükünler vardır. Detayları için aşağıda ki bağlantıyı tıklayın :
Umre ve Hac Arasındaki Fark Nedir?

Başa dön