Blog

2024 yılı Umre Turları ve Fiyatları İçin Bizi Aramayı Tercih Edin!

2024 Umre Fiyatları, Umre İbadetini ifa etmek isteyenleri yakından ilgilendirir. Bilinmesi gereken şudur ki 2024 umre fiyatları birçok değişkene bağlı olan rakamlardan ibarettir. Bu kutsal yolculuğunuzu bizimle yapabilmeniz için en uygun umre turları fiyatlarını detayları sizinle paylaşıyoruz.

2024 Umre Fiyatları Kampanyaları

İlginizi çekebilir: 8 Adımda Umrede Yapılması Gerekenler Rehberi

1 Haftalık Umre Fiyatları

Hicret Turizm tarafından tespit edilen kampanyalı Umre Fiyatları 2024 yılı, 1 Haftalık Umre Fiyatları için 1250 USD’dan başlamaktadır. 1 Haftalık Umre Fiyatları, kur endeksi ve diğer değişkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat hakkında TÜM DETAYLAR için buraya tıklayın. Hemen bilgi almak için 0212 664 44 44 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Tur içeriği hakkında detaylı bilgi almak için verdiğimiz bağlantıyı ziyaret edip “DETAYLAR” tuşunu tıklayabilir veya 1 HAFTALIK UMRE TURLARI adresini ziyaret edebilirsiniz.

15 Günlük Umre Fiyatları, 2 Haftalık Umre Fiyatları

15 Günlük Umre Fiyatları veya 2 Haftalık Umre Fiyatları, Hicret Turizm tarafından indirimli olarak 1350 USD’den başlamaktadır. 15 Günlük Umre Fiyatları veya 2 Haftalık Umre Fiyatları, çeşitli değişkenlere bağlıdır ve anlık değişmeler yaşanabilmektedir. Kurlarda veya piyasalarda iniş-çıkışların yaşanmasıyla fiyatlar değişebilir. En güncel fiyatları öğrenmek için 0212 664 44 44 numarasından bize ulaşabilir, En Uygun Umre Turları için detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Detaylar için https://www.hicretturizm.com/2023-umre-turlari/ adresine müracaat ediniz. Tur içeriği hakkında detaylı bilgi almak için verdiğimiz bağlantıyı ziyaret edip “detaylar” tuşunu tıklayabilir yada 15 GÜNLÜK UMRE TURLARI adresini ziyaret edebilirsiniz.

En Güncel Umre Fiyatları

2024 yılında Umre İbadetini yerine getirmek isteyen bireyler için belirlenen Umre Fiyatları, çeşitli şeylere bağlı olarak değişmektedir. Umre Fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan başlıca değişkenler arasında ulaşım giderleri, konaklama maliyetleri, yeme içme harcamaları ve yerel ulaşım masrafları bulunmaktadır. Hicret Turizm olarak umre ibadetini gerçekleştirmek isteyen kişilere farklı paket seçenekleri sunmaktayız. Bu paketler, farklı konaklama türleri, ulaşım seçenekleri ve hizmet içerikleri gibi seçeneklere göre değişkenlik gösterebilir. Umre fFyatları belirlenirken standart bir fiyatlandırma yerine, yukarıda belirttiğimiz faktörler baz alınır.

2024 Umre Fiyatları, 8 günlük umre fiyatları (oda sayısına bağlı olarak) 33.500₺ ile 36.500₺ arasında değişmektedir. 14 günlük umre turları ise ortalama 36.500₺ ile 39.500₺ arasındadır.

2024 Umre Fiyatları, ulusal ve uluslararası ekonomik duruma göre şekillenmekte ve her yıl değişmektedir. Döviz kurlarındaki dalgalanmalar, havayolu ulaşımının maliyeti gibi faktörler umre paketi fiyatlarını belirleyen önemli unsurlardır. Hicret Turizm olarak, umre ibadetini gerçekleştirmek isteyen değerli misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve deneyimli rehberlerimizle, unutulmaz bir umre deneyimi yaşamanızı sağlamak için buradayız. Amacımız, misafirlerimizin umre ibadetini en iyi şekilde yerine getirmelerini sağlamak ve bu kutsal deneyimi unutulmaz kılmaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde, her detayı özenle planlayarak sizlere güvenli ve sorunsuz bir umre deneyimi sunuyoruz. Hicret Turizm ile umre ibadetinizi gerçekleştirirken, profesyonelliği, makul fiyatları ve çeşitli paket seçeneklerini bir arada bulacaksınız. Bizimle iletişime geçin ve unutulmaz bir umre deneyimi için ilk adımınızı atın.

2024 Umre Turlarını İncelemek İçin Tıklayın

Diyanet Umre Fiyatları 2024

Diyanet’in umre fiyatlarını görmek için tıklayın. (PDF)

15 Günlük Umre Fiyatları

15 Günlük Umre Fiyatları İçin Tıklayın

Bir Haftalık Umre Fiyatları 2024

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın öncülüğünde, bir haftalık umre fiyatları bazı faktörlere bağlı olarak belirlenir. Seyahat tarihleri, umre turlarının yoğunluğuna, dönemsel yoğunluklara ve diğer bazı şartlara göre belirlenir. Bu tarihlerdeki talep artışı, turların maliyetini etkileyebilmektedir. Detaylı bilgi için arayın 0212 664 44 44

Çocuklar Umre Yapabilir Mi?

Detaylar için +0212 664 44 44 ‘ü Arayın!

Umre İle İlgili Terimler Ve Anlamları

Umre Fiyatlarına Neler Dahildir?

Umre Fiyatlarına;
Ulaşım
Konaklama
Yemek
Rehberlik
Ziyaret Programlarıı ve transferler gibi hizmetler dahildir

Umre İçin Hangi Pasaport Gerekli

Umre İçin Gerekli Pasaport Ve Pasaport Alma Süreci İçin Tıklayın.

Hicret Turizm Umre Turları olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonelliğimiz ile sizlere konforlu bir yolculuk, maneviyatla dolu bir tur, memnuniyetinizle sonuçlanan bir etkinlik sunuyoruz. Bütçenize en uygun paketlerle ve sunulabilecek en iyi hizmetle karşınızdayız. Piyasada rakiplerimizi bertaraf eden en iyi özelliğimiz ise verdiğimiz güven, sağladığımız konfor ve müşterilerimize verdiğimiz değerdir. Sizlerde umre planlarınızı oluşturmak için “Whatsapp Destek +90 542 642 34 28” hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Yazılar

  • All Post
  • Hac
  • Tümü
  • Umre

2023 Umre Fiyatları

2023 Umre fiyatları ve tur detayları hakkında bilgi almak için hemen formu doldurun

Kategoriler

Başa dön